Jump to content

Vino cu serverul pe Join-Game 

Pentru donatii CLICK AICI 

Echipa Join-Game cauta staff pentru comunitate 

Join

Bine ai venit pe
Comunitatea JOIN-GAME

Comunitatea noastra a fost creata la inceputul anului 2018, avand ca scop sa dezvolte lumea comunitatilor online. Este incercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cat mai placut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare si competitie , iar noi , Staff-ul, incercam sa mentinem o atmosfera calda si prietenoasa!

JOINGAME
Serverele noastre

Alaturati-va serverelor noastre oficiale si afiliate pentru a avea parte de o experienta inedita si distractiva.

JOINGAME
Grupul oficial de steam

Alaturati-va grupului nostru oficial de steam pentru viitoarele anunturi si concursuri comunitare.

JOINGAME
Grupul de GameTracker

Alaturati-va grupului nostru oficial de gametracker impreuna cu serverul vostru pentru a profita de beneficiile comunitatii noastre

Sign in to follow this  
PYLL

Cerere Admin (PYLL)

Recommended Posts

PYLL    0

Nume:Cristi
Prenume:Cocor
Varsta:16
Oras:Pitesti-Arges
Tara:Romania
Nick(server):PYLL
Level:2
Poza stats:
Biografie (sa fie full, adica din prima zi in care ati intrat pe server):PYLL era un copil de 13 ani care sa nascut la o ferma din Los Santos,alaturi de familia lui.Singura lor avere era o casa in care traia,un teren de agricultura si cateva animale.El si cu parinti lui munceau din greu pentru a avea ce manca.PYLL sa descurcat bine pana a inceput sa intre in toate gastile de ganstari si cu anturaje care consuma droguri , care se ocupau si cu arme si cu trafic de femei.Intr-o zi PYLL a venit acasa la parinti lui si inainte de a pleca de la gasca lui a consumat droguri, cand a intrat in casa sa certat cu parinti lui in cat si-a chemat gasca si ia zgonit din oras.Intre timp PYLL a primit un grad foarte mare in mafie si asa a inceput sa conduca Los Sanstos.
De ce crezi ca meriti sa fi admin:Eu cred ca meriti functia de Admin pentru ca , stiu sa vorbesc frumos , stiu sa scriu corect , si am rabdare cu oameni de pe server , si vreau sa ajut comunitatea.

Consideri ca indeplinesti cerintele: Da/Nu   Da
* De ce crezi ca le indeplinesti:Eu indeplinesc cerintele pentru ca , am multa seriozitate , sunt foarte activ pe server, am un limbaj adecvat si o sa ajut playeri , am cei 7 ani de acasa si o sa ascult admini cu un grad superior si wonerii comunitati.

Cateva atu-uri cu care poti deveni admin: Munca si rabdare.

Un contact:Facebook- Cristi Cocor Instagram-Cocor_ub1
Alte precizari:Nu.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.