Jump to content

Vino cu serverul pe Join-Game 

Pentru donatii CLICK AICI 

Echipa Join-Game cauta staff pentru comunitate 

Masuri de protectie impotriva       CORONAVIRUS 

Join

Bine ai venit pe
Comunitatea JOIN-GAME

Comunitatea noastra a fost creata la inceputul anului 2018, avand ca scop sa dezvolte lumea comunitatilor online. Este incercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cat mai placut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare si competitie , iar noi , Staff-ul, incercam sa mentinem o atmosfera calda si prietenoasa!

JOINGAME
Serverele noastre

Alaturati-va serverelor noastre oficiale si afiliate pentru a avea parte de o experienta inedita si distractiva.

JOINGAME
Grupul oficial de steam

Alaturati-va grupului nostru oficial de steam pentru viitoarele anunturi si concursuri comunitare.

JOINGAME
Grupul de GameTracker

Alaturati-va grupului nostru oficial de gametracker impreuna cu serverul vostru pentru a profita de beneficiile comunitatii noastre

Recommended Posts

!H@ZE!    18

~>Nick tau:  !H4ZE!

~>Nick adminului reclamat: OneTap.

~>Motiv: a dat slay din cauza camp, dar cred că nu a fost tabără acolo dacă puteți vedea că nu am stat nici măcar 1 secundă într-un loc
el nu merită gradu lui cred că ar trebui să rmv.  
el nu știe când este camp când nu în primul rând

~>Demo/Poze: 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

~>Data si ora: 30.04.2020   12:30

Edited by !H@ZE!

Muj0nlR__.    18

Poate nu a mai apucat sa ii dea pe moment daca facuse camp , ramane de vazut ce zic si ceilalti :)

Edited by Muj0nlR__.
  • Thanks 1

!H@ZE!    18

merke ai nevoie să vezi videoclipul până la sfârșit va avea sens pentru tine, să decidă dacă el trebuie eliminat sau suspendat, vreau doar justiție :)

_dannydoo_    2

Bro.. imi pare rau pentru ca ti-am dat slay[daca nu a fost camp], mie mi s-a parut ca ai facut camp altfel nu ti-as fi dat, acuma cum vrei, imi asum greseala acum, nu am facut-o intentionat.

!H@ZE!    18

Dacă aș avea șansa să decid să înlăture sau să suspende, aș spune cel puțin o săptămână suspendă, el acceptă greșeala, dar data viitoare îmi propun să urmăresc mai mult jucătoruli să nu ucidă imediat doar pentru că crede :( 

• Like 1

Jedi Flip    18

Ba asta Haze vad prea multe reclamatii la adresa lui Onetap din partea ta, as zice ca ai ceva impotriva lui, eu nu vad nimic gresit cu onetap. sau stilul cum admineaza. 

Mare contra

!H@ZE!    18

aceasta este prima mea plângere despre El și El acceptă vinovăția.
și vreau doar dreptate, puteți vedea în videoclip că nu am făcut nimic pentru a omorî.
un administrator trebuie să fie sigur că a fost o tabără și trebuie să o vadă mai întâi cu propriii ochi, nu doar să creadă că este o tabără și apoi să omoare jucătorii !!

!H@ZE!    18

Îmi pare rău că videoclipul nu a fost încărcat așa cum este de obicei, așa că am făcut un alt videoclip cu o vizualizare mai bună

Hidden Content

_dannydoo_    2
3 hours ago, !H@ZE! said:

aceasta este prima mea plângere despre El și El acceptă vinovăția.
și vreau doar dreptate, puteți vedea în videoclip că nu am făcut nimic pentru a omorî.
un administrator trebuie să fie sigur că a fost o tabără și trebuie să o vadă mai întâi cu propriii ochi, nu doar să creadă că este o tabără și apoi să omoare jucătorii !!

Am zis, [daca am gresit] dar eu cred ca a fost ca mine.

Merkenaru    168
3 hours ago, !H@ZE! said:

Îmi pare rău că videoclipul nu a fost încărcat așa cum este de obicei, așa că am făcut un alt videoclip cu o vizualizare mai bună

Hidden Content

Upload more video. When  you kiled onetap

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.