Jump to content

Vino cu serverul pe Join-Game 

Pentru donatii CLICK AICI 

Echipa Join-Game cauta Staff 

Join

Bine ai venit pe
Comunitatea JOIN-GAME

Comunitatea noastra a fost creata la inceputul anului 2018, avand ca scop sa dezvolte lumea comunitatilor online. Este incercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cat mai placut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare si competitie , iar noi , Staff-ul, incercam sa mentinem o atmosfera calda si prietenoasa!

JOINGAME
Serverele noastre

Alaturati-va serverelor noastre oficiale si afiliate pentru a avea parte de o experienta inedita si distractiva.

JOINGAME
Grupul oficial de steam

Alaturati-va grupului nostru oficial de steam pentru viitoarele anunturi si concursuri comunitare.

JOINGAME
Grupul de GameTracker

Alaturati-va grupului nostru oficial de gametracker impreuna cu serverul vostru pentru a profita de beneficiile comunitatii noastre

Sign in to follow this  
darkside243

Reclamatie Th3Kill3r

Recommended Posts

~>Nick tau:  darkside.AWESOME

~>Nick adminului reclamat: Th3Kill3r

~>Motiv: Slay fara motiv , de ce mai exista plugin de camp cand adminii sau slay fara motiv , desigur ca si aceasta reclamatie v a fi inutila , ca mna chiar daca ai o dovada concreta ca player , iar adminul nu are , tot scapa fara a fi sanctionat.

~>Demo/Poze: 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

~>Data si ora: 17:10/17:15 | 26.06.2020

Liz    167

Si asta la tine e dovada completa?  Sa vad un demo ca jucai si nu faceai camp. El de aia e aici, sa dea slay daca te vede campand. 

Dovedeste mi ca n ai facut cu un demo. 

Las si deschis topicu sa ti vad demo ul.

Ducu    10

O dovada mai clara? Nu poti dovedesti ca ti-a dat slay pe degeaba doar cu un screen facut la consola!

Data viitoare fa un demo !

qSniper    9

Adminul a procedat corect și eu ți-am  dat slay de 2 ori deoarece făceai camp/tb

Aha deci , cum am spus. Eu trebuie sa am toate dovezile , el poate da slay cand are chef fara nici o dovada , normal. Nu ma asteptam la mai mult din partea lui , oricum.

Dai T/C pierdere de timp , observ ca pe acest server e mai multa cantitate decat calitate.

Da ti-am dat slay dar tu te-ai invartit dupa mine si in plus ai mai facut si tb asta nu e motiv pt care sa iti dau slay ? Eram in B (nu mai stiu ce mapa era) si eu saream si ma invarteam in b si ai intrat pe porti si dupa ai veneai dupa mine si cand fugit pe fereastra tu ai venit prin poarti si ma cautai.

Muj0nlR__.    22

Nu prea e o dovada concreta , demo daca era era alceva ... parerea mea asa nu se vede ca a dat slay degeaba .. 

Liz    167

Daca nu eram toti pe server, mai ziceam. Dar prietene, eram eu *detinator*  si inca cel putin 3 admini.  Mi se pare foarte penal ca tot tu sa faci reclamatie, fara o dovada concreta.

:TC:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.