Jump to content

Vino cu serverul pe Join-Game 

Pentru donatii CLICK AICI 

Echipa Join-Game cauta Staff 

Join

Bine ai venit pe
Comunitatea JOIN-GAME

Comunitatea noastra a fost creata la inceputul anului 2018, avand ca scop sa dezvolte lumea comunitatilor online. Este incercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cat mai placut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare si competitie , iar noi , Staff-ul, incercam sa mentinem o atmosfera calda si prietenoasa!

JOINGAME
Serverele noastre

Alaturati-va serverelor noastre oficiale si afiliate pentru a avea parte de o experienta inedita si distractiva.

JOINGAME
Grupul oficial de steam

Alaturati-va grupului nostru oficial de steam pentru viitoarele anunturi si concursuri comunitare.

JOINGAME
Grupul de GameTracker

Alaturati-va grupului nostru oficial de gametracker impreuna cu serverul vostru pentru a profita de beneficiile comunitatii noastre

Recommended Posts

~>Nick tau:   zDxmon

~>Nick adminului reclamat:YaMi

~>Motiv:Nu se uita pe nimeni cand e de dat slay si el e ct nu da la nimeni doar sa castige sa fie furien nu e atent deloc si mie mi a dat slay ca nu puteam sa misc de furieni.

~>Demo/Poze:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

~>Data si ora:12:50

Hidden Content

Hidden Content

Yami    0

Jucatorul dat ma ameninta ca o sa am dusman, si dupa cate vad incearca sa se lege de orice.  Din punctul meu de vedere persoana data nu poate fi luata in serios pentru ca incerca in orice mod sa ma dea jos din grad ca sa se simta el mai sigur pe server sa faca camp si TB ...  

Hidden Content

Hidden Content

ti am zis fain ca nu iti fac atunci reclamatie ca is baiat de treaba da vad ca tu mi ai dat contra si m am suparat am vrut sa o las asa da ai dus o in extrema io am luat doar de 2 ori slay de cand sunt pe sv de la tine si de la sniper cai a fost ciuda ca l am luat si o zis ca am facut tb dar defapt acolo trebuia sa merg io nu am avut niciodata nimic cu nimeni pe sv si cu tine daca nu dadeai contra la cerere nu ma suparam .Pe de alta parte nu esti atent deloc pe sv dai slay doar ca sa ajungi furien etc.Nu ma mai bag in detalii.

qSniper    9

Reclamația nu are niciun rost  , zDxmon face tb si camp ,multi admini te-au văzut 

Si acel contra la cererea l-ai luat pe merit

:Contra.:Omu nu se poate uita pe toti ceea ce nici eu nu pot si uni playeri cum a zis yami incearca sa se agate de orice nu ma sa iei rmw

psC.    4

avertisment

t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.