Jump to content

Vino cu serverul pe Join-Game 

Pentru donatii CLICK AICI 

Echipa Join-Game cauta staff pentru comunitate 

Join

Bine ai venit pe
Comunitatea JOIN-GAME

Comunitatea noastra a fost creata la inceputul anului 2018, avand ca scop sa dezvolte lumea comunitatilor online. Este incercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cat mai placut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare si competitie , iar noi , Staff-ul, incercam sa mentinem o atmosfera calda si prietenoasa!

JOINGAME
Serverele noastre

Alaturati-va serverelor noastre oficiale si afiliate pentru a avea parte de o experienta inedita si distractiva.

JOINGAME
Grupul oficial de steam

Alaturati-va grupului nostru oficial de steam pentru viitoarele anunturi si concursuri comunitare.

JOINGAME
Grupul de GameTracker

Alaturati-va grupului nostru oficial de gametracker impreuna cu serverul vostru pentru a profita de beneficiile comunitatii noastre

Sign in to follow this  
Yami

Reclamatie zDxmon

Recommended Posts

Yami    0

~>Nick tau:   kabel

~>Nick adminului reclamat: zDxmon

~>Motiv: Ban fara motiv.

~>Demo/Poze: 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

~>Data si ora: 17.10.2020 - 21:22

~>Descriere:   Jucam pe server impotriva adminului dat. Am ajuns la un scor bun si din cauza ca nu putea sa iasa de la CT. Adminul dat ma bagat in spec cu cererea de WG, fara explicatie de MOTIV. La intrebarile mele primeam amenintarea de "ori dai wg ori ban". Dupa 5 minute a spus ca a vazut ametetile in MISCARILE mele. si de asta vrea WG. La fel si explicatie de ban nu am primit. Consider ca exact din cauza la asa admini serveru are perioada de pustietate.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.