Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest

User Menu

Sign In

Sign In

Sign Up

Forum Menu

WELCOME TO JOIN-GAME COMMUNITY

Comunitatea a fost infiintata in anul 2018 cu scopul deschiderii unui mare proiect in lumea gaming-ului ,in prezent ,activitatea acesteia este putin scazuta ,dar luptam impreuna pentru a deveni ce am fost odata ! O comunitate populata ,activa ,dar in special o familie!

Comunitatea este in cautarea unui Staff matur si cu experienta

Join-Game Romania isi mareste staff-ul ,suntem in cautare de Moderatori & Global Moderatori ,va asteptam cu o cerere pentru a face parte din familia noastra!

Servere Counter Strike 1.6

Connect FR.JOIN-GAME.RO - FURIEN MODE #LEGEND COMMUNITY

Beneficiile afilierii in comunitatea noastra

Afilierea cu serverul in comunitatea noastra aduce multe beneficii: -DNS gratuit -Canal pe serverul de TS TS.JOIN-GAME.RO -Categorie personala -Grad de Manager Server -Suport Tehnic Gratuit 24/7

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

cerere reclamatie TrEbLa

Recommended Posts

~>Nick tau:   _drake-

~>Nick adminului reclamat:TrEbLa

~>Motiv: no.ss ( motivu principal era ca cica aveam  fps mai mare de 99 , am intrebat dc se da ban pt fps ,si dupa ma bagat spec si mia facut poze , aici e cam aiurea dc mi sa cerut poze ca aveam fps aiurea se fac poze atunci cand am hack aim , wall etc . Dar ce ma deranjat pe mn era ca ban pt fps este de 30 min si baiatu ca de se crede superior a zis sa imi faca poze ! ) *( TrEbLa"no.ss (banned for 2000 min)"[Gods] TrEbLa: iti iei permanent[Gods] TrEbLa: asa am eu chef)

~>Demo/Poze:https://imgur.com/a/015hXvN

~>Data si ora: 21:00/ 01.01.2021

Edited by drake

O reclamatie facuta aiurea , daca un admin  iti cere sa faci un lucru ai 2 vriante fi faci cum zice el si ii dai poze etc, ori nu ii dai nimic si iti iei ban de la sine , nu cum ai facut tu cu el sa fi tare in gura (ps meriti ban 9000min)

Guest GGG

@TrEbLa Nu stiu ce fel de gandire ai dar aveam 70 50 fps se vad si pe poze dar mna nu meriti nici gradul , si @qSniper nu cred ca te-am bagat in seama  ma baiatule asta e intre mine si el si nu vr unban vr sa arat ca unii aveti grade degeaba dar mna va las nu e servarul meu ma consum degeaba .

Si cel care este DETINATORUL in caz de nu o sa mai ai playeri pe sv sa nu te miri ok tu iti alegi stafu! 

Degeaba e un adons bun cu boost ca dee nu ma mir ca 30%  conteaza si adminii asa staff asa sv cooperati mai bn decat crdeam !

Si nu va mai credeti superiori ca aveti grade !

bye.

Ți am făcut poze și nu le ai dat , ai luat ban !

ba chiar îmi spuneai tu mie cât timp mai ai , asa ceva nu se face omule 

bafta , așteptăm decizia lui @Ingerul.

Edited by TrEbLa

Poi daca n.ai dat pozele ai luat ban logic, Fa cerere unban, @TrEbLa advertisment pentru comportamentul ala din poze 

:TC:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About Us

Join-Game a fost creat la începutul anului 2018 având ca scop să dezvolte lumea comunităților online. Este încercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cât mai plăcut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare și competiție, iar noi, staff-ul, încercăm să menținem o atmosferă prietenoasă!

Important Links

Rules & Freedback Introduce yourself Our Products Support Us Upload Something Staff Join-Game

Social Links

Facebook Page Like Us
Hot News Page Read Here
Teamspeak Server Let's Talk
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.