Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest

User Menu

Sign In

Sign In

Sign Up

Forum Menu

WELCOME TO JOIN-GAME COMMUNITY

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

~>Nick tau:   Keedo.

~>Nick adminului reclamat: Luc1xXx

~>Motiv: Abuz slay , zice ca am facut tb , il intreb de demo daca poate sa mi-l arate si nu-mi mai raspunde.

~>Demo/Poze: https://imgur.com/a/9GqqvG8

~>Data si ora: 24.04 ; ora 9:37 

Dc faci reclamatie degeaba crezi daca faci o sa te ajute cu cv ai facut tb si gata dar tu te superi de la un slay întreaba-l pe Valentin sa vezi daca nu ai fct tb rau ca nu am fct poza sa iti dau mura in gura frate numai fi asa supărăcios. Daca crezi ca trebuie sa ma iau după reguli te înșeli înțelege odata. In plus de asta sunt nou dar am mai fost admin si nu am fct nici odată din astea. Si crezi ca fac fix cu tine care nu te știu. Esti si tu nou pe sv si incerci sa ii ataci pe alții. Frt nu e frumos. Nu ai motiv sa imi faci reclamație scuza-ma dar tu atunci faceai cel mai mult posibil tb si dupa ce am vazut ca ai spus ca imi faci reclamație nu ti-am mai dat slay ca am vzt cum faci dar meritai dă-o încolo de treaba, ca numai suport supărăcioșii. Va las admini sa spuneti parerea si vedem noi dar tu numai ataca degeaba ok??? In plus de asta nici nu ai dovada ai pus doar poza aia Luc1xXx slay Keedo.

Tb 1/3 si atat ce sa înțeleagă adminii din asta  hai zi. Daca tu vrei sa faci rau la admini du-te pe alte servere ca aici nu primim asa ceva ok??? In plus adminii ei nu stiu daca ti am dat slay degeaba din dovada aia stii de ce??? Pentru ca minti copile. Eu iti zic daca vrei "atenție" prin gesturi din astea du-te pe alt sv.

Nici unul din voi nu are o davada clara ca ai facut sau nu tb,prin urmare nu putem lua masuri asupra lui.Avem nevoie de dovezi pentru a lua masuri!

Poza aia nu demonstreaza ca ti-a dat fara motiv slay,nu demonstreaza nmk.

Asa cum el nu are dovada ca ai facut sau nu tb,asa nici tu nu ai nmk care sa arate ca esti nevinovat

Edited by GoGu

Nu cred ca ganditi cand vorbiti fratilor , eu am adus dovada cum mi-a dat slay , la orice comanda iti trebuie o dovada , eu am dovedit ca mi-a dat slay degeaba , el trebuie sa vina cu un demo cum ca am facut tb .

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Join-Game a fost creat la începutul anului 2018 având ca scop să dezvolte lumea comunităților online. Este încercarea de a prezenta utilizatorilor un joc cât mai plăcut prin intermediul serverelor afiliate, fiind deschis la socializare și competiție, iar noi, staff-ul, încercăm să menținem o atmosferă prietenoasă!

Important Links

Rules & Freedback Introduce yourself Our Products Support Us Upload Something Staff Join-Game

Social Links

Facebook Page Like Us
Steam Group Join Here
Teamspeak Server Let's Talk
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.